Įvykiai ir naujienos
 • Kelionė į Kernavę

  Žiema- puikiausias laikas kelionėms!

  2014-12-17
 • Kelionė į oranžeriją

  2014m. lapkričio 7 d., lankėmės oranžerijoje, esančioje LEU (Vilnius). Mus šiltai pasitiko LEU fitodizaino dėstytoja Teresė Jokšienė, kuri ir pravedė visą edukacinę programą.

  2014-12-16
 • Rudenėlio šventė mokykloje

  Mokyklose vykstančios Rudenėlio šventės- vienas iš įsimintiniausių renginių, kurie mus ne žemės ūkio paslapčių mokina, tačiau atskleidžia, kiek Žemelė mus apdovanoja, kiek Pasaulyje viskas gražiai surikiuota ir sudėliota, mokina mus dėkingumo už tai, ką mes turime ir parodo, kiek patys turime daryti, kad turėtume.

  2014-11-11
 • Apie ekologišką mokyklą: ekologija viduje (II)

  „Pažinimo medis“- taip vadinasi iš vaikų darželio išaugusi privati pradinė mokykla, įsikūrusi Vilniaus mieste, Fabijoniškių gatvėje. Ši mokykla išskirtinė ir ypatinga tuo, jog čia dirbama tainkant humanistinius principus, siekiant suteikti vaikams saugią ir malonią aplinką, o mokymąsi paversti įdomiu ir įtraukiančiu procesu. Daugiau apie mokyklos gyvenimą pasakoja projekto idėjos autorė ir mokyklos direktorė Audronė Kancė

  2014-10-08
 • Apie ekologišką mokyklą: ekologija viduje

  „Pažinimo medis“- taip vadinasi iš vaikų darželio išaugusi privati pradinė mokykla, įsikūrusi Vilniaus mieste, Fabijoniškių gatvėje. Ši mokykla išskirtinė ir ypatinga tuo, jog čia dirbama tainkant humanistinius principus, siekiant suteikti vaikams saugią ir malonią aplinką, o mokymąsi paversti įdomiu ir įtraukiančiu procesu. Daugiau apie mokyklos gyvenimą pasakoja projekto idėjos autorė ir mokyklos direktorė Audronė Kancė

  2014-10-08
 • Mokytojos miške

  Rugpjūčio 23-25 dienomis „Namų darželis“ ir Pradinės mokyklos „Pažinimo medis“ kolektyvai tobulinosi Druskininkuose vykusiuose mokymuose. Šiuose mokymuose pedagogės išplėtė ne tik žinojimą apie save, tačiau dirbo komandose, kuriose atrado ar iš naujo pažino viena kitą.

  Tiek „Namų darželiuose“, tiek Pradinėje mokykloje  dirbame tikėdami, jog tikro ir konkretaus patyrimo gauname tik per kontaktą, santykį su savimi, kitu ir aplinka, per tikrą išgyventą ir išjaustą patirtį, todėl šie mokymai buvo kupini praktikos ir išbandymų.

  2014-08-27
 • Karštomis vasaros dienomis pasirūpinti savimi

  Vasarą, ypač dabar, kai termometro stulpelis nesibodi perlipti ir 30 laipsnių, vengiame kišti nosį iš gerai vėdinamų ar vėsinamų patalpų. Tačiau vasara nebūtų vasara, jei nelepintų malonumais, dėl kurių tą nosį ir norisi laukan iškišti :)

  2014-07-28
 • 100 zuikių susirinko net žalia girelė linko...

   Mes augame, plečiamės, bręstame ir kartu su mokinių tėvais tobuliname nuostabią mokyklą. Birželio 19 d. Pradinėje mokykloje „Pažinimo medis“ vyko dirbtuvės, kuriose dalyvavo mokyklos bei  „Namų darželis“ pedagogės, esamų ir būsimų pradinukų, bei dar darželį lankančių vaikų tėvai, mokyklos administracijos darbuotojai. Šiose dirbtuvėse buvo aptarti artimiausi mokyklos planai, numatytos bendruomenės veiklos, pateikti pasiūlymai, kad vaikų ugdymas, bendruomenės veikla būtų dar efektyvesnė.

  Viena iš darbo grupėje dalyvavusių mamų sakė "Džiaugiuosi, galėdama kurti savo vaikų mokyklą!".  Mes džiaugiamės, kad tiek mokyklos, tiek „Namų darželio“ tėvai bei pedagogai yra aktyvūs mūsų bendruomenės nariai, savo idėjomis, mintimis ir visapusiu palaikymu prisideda prie mokyklos augimo ir tobulinimo!

  Dėkojame visiems dalyvavusiems!

  2014-06-26
 • Mokslo metų užbaigimo išvyka

  Kaip ir kiekvienais metai, mokslo metus užbaigiame kelione. Šįkart keliavome į Ignalinos rajone įsikūrusį... Paukščių kaimą. Šis kaimas ypatingas ne tik tuo, kad yra sunkiai viešuoju transportu pasiekiamas, bet ir savo įspūdinga paukščių ekspozicija ir pasakojamomis istorijomis. Edukacijos metu sužinojome, koks paukštis greičiausias pasaulyje, kas suka didžiausius lizdus (taip, vieną tokių matėme!), matėme skirtingų paukščių kiaušinius, sužinojome, kaip juos atskirti, susipažinome su įdomiausiomis vištomis (ar matėte kada tokias, kurioms plunksnos priešinga kryptimi auga), gaidžiais (kuriems net baisiausi šalčiai nebaisūs), povais, fazanais, stručiais.

  Ar girdėjote, ar ragavote kiaušinienę ant laužo keptą? Ne? O mes ragavome ir dar iš skirtingų paukščių kiaušinių!

  Žygis per pelkę ne mažiau įspūdingas buvo- ir pavargom ir sušlapom, bet įspūdžių ir džiaugsmo rieškučiomis parsinešėm!

  Pietūs vienoje gražiausių Lietuvos vietų ne kasdien valgomi! Ladakalnis- kalnas nuo kurio septynetas ežerų matosi- tokioj nuostabioj erdvėj mes iškylavome.

  Ąžuolas stiprybei apkabintas,  vasaros laikui atsisveikinta, naujiems mokslo metams ruošiamės ir susitiksime jau greitai!

  2014-06-26
 • Apie intelektą ir jo ugdymą

  Pasauliui stipriai sureikšminančiam  įgytas žinias, intelektinius (loginius, kalbėjimo)  gebėjimus Hovardas Gardneris (Howard Gardner) meta iššūkį nesutikdamas su nuomone, kad intelektas – tai bendrieji sugebėjimai, kuriuos galima įvertinti tradiciniais intelekto testais. Jis teigia, kad yra aštuonios intelekto rūšys. Kiekviena jų remiasi skirtingomis smegenų dalimis ir plėtojasi skirtingomis raidos kryptimis.

  2014-06-26
Puslapis:     «   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   »
Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 647 64098
El. p. info@pazinimo-medis.lt

Fabijoniškių g. 30, Vilnius
Pievų g. 4, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 610 10228
El. p. admin@pazinimo-medis.lt
© 2013-2019 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.