Sportiniai žaidimai

3dieniais, 15:15

Būrelį veda kūno kultūros mokytojas Olegas. Daugiau apie jį galite paskaityti ČIA.

Ką apie būrelį sako pats Olegas: Sportas sveikata! O man tai - dar ir malonumas! Pats visuomet buvau aktyvus vaikas, todėl mėgstu daugelį sporto šakų, daugelį esu ir išbandęs. Likimo dovana - kad dabar esu ir kūno kultūros mokytojas, todėl savo patirtimi galiu dalintis su mažaisiais. Matant, kaip vaikai auga ir tobulėja, kaip gerėja jų fizinė sveikata, matau ir emocinį jų pakilimą, kas mane dar labiau skatina dirbti savo darbą." 

Sporto būrelis skirtas pradinių klasių mokiniams. Šiame būrelyje ne tik žaidžiamas krepšinis ar futbolas, tačiau išbandomi ir kiti aktyvūs žaidimai, kurie lavina reakciją, greitį, vikrumą, koordinaciją, ištvermę, kas šiuolaikinių technologijų kasdienybėje vaikams yra be galo svarbu. Būrelio metu atliekami įvairūs pratimai, kurie ir lavina visas išvardintas savybes.

Kviečiami visi, kurie mėgsta aktyviai leisti laiką, kiekvieną antradienį, nuo 15h į Sportinių žaidimų" būrelį ir pajudėti kartu!

Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Tel. 8 652 03099
El. p. admin@ugdymoprojektai.lt

Skambinkite, rašykite mums dėl individualaus susitikimo - jo metu papasakosime daugiau apie mokyklą "Pažinimo medis", atsakysime į Jūsų klausimus. Lauksime Jūsų svečiuose!

© 2013-2017 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.