Rinkitės mus!

Tęstinio vaikų ugdymo bendruomenė - gyvuojame jau daugiau nei 10 metų!

 


Mūsų istorija prasidėjo nuo dviejų privačių darželių įkūrimo 2007 metais ir jau daugiau nei 10 metų darželius vadinome „Namų darželiais“. 2012 metais noras augti bei siekti tęstinumo misijoje (užauginti autentišką, dorą, kūrybingą bei laimingą Žmogų), paskatino atidaryti privačią pradinę mokyklą, pavadinimu "Pažinimo medis".  Šiai dienai „Pažinimo medis“ jau kviečia mokytis vaikus į 1-8 klases ir turi du mokyklos filialus.

Ir darželiai, ir mokykla dirba vieningai, remiantis tomis pačiomis vertybėmis ir siekdami tų pačių tikslų. Taip pat mums itin svarbu komunikuoti mūsų bendruomenės vientisumą ir ugdymo tęstinumą. Todėl nusprendėme apjungti abi šias ugdymo įstaigas po vienu „Pažinimo medžio“ vardu.

Dirbame pagal Švietimo ir Mokslo ministerijos patvirtintas programas bei rekomendacijas. Tiesiog dirbame KITAIP!

 

Kas pas mus kitaip, kad ugdymo (-si) procesas būtų smagus ir įdomus?


Interaktyvūs ir kūrybiški mokymo metodai: dirbame kartu, poromis, grupelėmis, daug diskutuojame, išbandome praktiškai. Mokymasis yra tarsi smagus žaidimas, kai yra eksperimentuojama, konstruojama, suvaidinama, asocijuojama, aptariama. Mums svarbu, kad vaikas naują informaciją ne vien įsimintų, bet ir suprastų bei mokėtų kūrybiškai pritaikyti. Kad būtų žadinamas jo mąstymas, kūrybiškumas, noras sužinoti daugiau.

Kas pas mus kitaip, kad būtų gera būti kasdien?

• Gera psichologinė atmosfera, pagrįsta humanizmu, bendradarbiavimu, vaiko priėmimu, pagarba, jo vidinių resursų žadinimu, pasitikėjimu jo potencialu.
• Šilti, atidūs, prieinami, profesionalūs pedagogai – kurie ir mylimi ugdytojai, ir įkvepiantys autoritetai, ir bendražygiai, skatinantys pažinti pasaulį bei auginti save.
• Nedidelės, jaukios, iki 15 vaikų klasės ir grupės.
• Individualus dėmesys kiekvienam vaikui, atsižvelgiant į kiekvieno galimybes, tempą, poreikius.
• Daug bendradarbiavimo – tarp vaikų, suaugusiųjų, tarpusavyje. Daug dėmesio skiriame bendriems susitikimams, šventėms, veikloms, vaikų pasiekimų aptarimams, individualiems pokalbiams.
• Jauki, naminė, saugi, vaikų poreikiams pritaikyta aplinka.

 

Kas dar?

• Ekologiškas vaikų maitinimas (pusryčiai, pietūs, pavakariai). Visuose padaliniuose maistas gaminamas vietoje, šviežias, iš natūralių produktų, laikantis visų sveikos ir subalansuotos mitybos reikalavimų.
• Mokykloje papildomi popietiniai užsiėmimų būreliai (dėl papildomo ugdymo užsiėmimų tariamės su tėveliais, parinkdami veiklas, kurios atrodo aktualiausios ir labiausiai atitinka mūsų vaikų poreikius).

Daugiau informacijos apie būsimus ir  vykusius renginius, mūsų kasdienes bei šventines veiklas rasite mūsų Facebook paskyrose: Darželiai "Pažinimo medis" ir Mokykla "Pažinimo medis".

Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 647 64098
El. p. info@pazinimo-medis.lt

Fabijoniškių g. 30, Vilnius
Pievų g. 4, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 610 10228
El. p. admin@pazinimo-medis.lt
© 2013-2019 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.