Rekomenduojamos knygos

Žemiau rasite sąrašą knygų, kurias rekomenduoja mūsų mokyklos bei šeimų psichologė, socialinių įgūdžių mokytoja Romualda Rimašiūtė Knabikienė.

 

1. LAIMINGI VAIKAI. T. Dreikurs, V. Soltz

 

Rekomenduojama knyga kiekvienos šeimos bibliotekoje. Tai knyga apie tai, kaip kurti geresnius santykius tarp vaikų ir tėvų pasitelkiant individualiosios psichologijos idėjas: lygiavertiškumą, vaikų netinkamo elgesio tikslų atpažinimą, ribų bei taisyklių laikymąsi, pasekmių metodus.

Iš savo patirties žinau, kad ji patinka daugumai šeimos tėčių, kadangi knyga paprasta ir aiški: per ją punktais dėstomos santykį gerinančios taisyklės, nurodomi konkretūs pavyzdžiai per kitų šeimų situacijas. 

Knygą galima įsigyti ČIA.

 

 

2. BENDRAUTI SU VAIKU. KAIP? Julija Gippenreiter

 

Tai knyga apie santykio su vaiku kūrimą ir geresnį savo vaiko pažinimą. Tai viena iš populiariausių knygų apie vaikus, rekomenduoju kaip vadovą, norint pažinti savo vaiką kaip asmenybę.

Knygą galima įsigyti ČIA.

 

 

 

 

3. GALIU PADĖTI SAVO VAIKUI. Žydrė Arlauskaitė

 

Taip knyga apie smurtą prieš vaikus. Paprasti patarimai, kaip atpažinti, ar prieš jūsų vaiką smurtauja, kaip tai vyksta ir kaip jam padėti. 

Galima nemokamai parsisiųsti pdf versiją ČIA.

 

 

 

4. KAI SIELVARTAUJA VAIKAI. John W. James, Russell Friedman su dr. Leslie Landon Matthews

 

Tai knyga tėvams, kurie nori padėti savo vaikui lengviau išgyventi netektis: artimųjų mirtį, tėvų skyrybas, persikraustymus, mokyklos pakeitimą ir kitus pokyčius, kurie neigiamai paveikė jūsų vaiką. Autoriai plačiai pasakoja apie vaikų patiriamą sielvartą bei kaip tokiose situacijose būti su vaiku, padėti jam ir paguosti. 

 

 

 

 

 

5. PAAUGLIAI: KAI AUKLĖJIMAS NEBEPADEDA. Jesper Juul

 

Tai knyga tėvams, kurie nori geriau suprasti savo paauglius vaikus. Joje aprašomi dažniausiai kylantys sunkumai bendraujant su paaugliais, patekiamos situacijos ir galimi jų sprendimo būdai. 

Knygą galima įsigyti ČIA.

 

 

 

6. SUNKŪS VAIKAI. PRAKTINIAI PATARIMAI AUKLĖTOJAMS IR TĖVAMS. Sabine Herm

Tai knyga apie vadinamuosius „sunkius“ vaikus: tiems, kuriems nuolat trūksta dėmesio, kurie negali nusėdėti vietoje nė 5 minučių, kuriems dažnai pasireiškia agresyvumas ir didelis aktyvumas. Knygoje pateikiami patarimai, kaip padėti tokiam vaikui, paaiškina jų netinkamo elgesio priežastis ir pateikia praktinių patarimų, kaip auklėti tokius vaikus. 

Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 647 64098
El. p. info@pazinimo-medis.lt

Fabijoniškių g. 30, Vilnius
Pievų g. 4, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 610 10228
El. p. admin@pazinimo-medis.lt
© 2013-2019 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.