Popamokinės grupės

Po pamokų prasideda linksmasis popamokinis gyvenimas: buvimas lauke, pamokų ruoša, būreliai, bendravimas ir žaidimai. Visą šį laiką vaikais rūpinasi mūsų šaunios mokytojos Aida (2 kl.), Gita (3 kl.), Ligita (padėjėja pradiniam ugdymui), Daiva (Namų darželio auklėtoja) bei Gintarė (ikimokyklinės/priešmokyklinės grupės auklėtoja).

 

 

Daiva Klimienė

Viena iš žmogaus laimės sąlygų - rasti savo pašaukimą. Visi turime tam tikrą prigimtį. Vaikystėje svajojau užaugusi dirbti su vaikais. Esu laiminga, nes mano svajonė išsipildė. Žinau ir suvokiu, ką noriu ir turiu veikti gyvenime, kaip realizuoti save. Esu ugdytoja, auklėtoja, mokytoja, kuriai svarbi vaikystė, vaiko jausmai, emocijos, žaidimai. Kiekvieną dieną mėgaujuosi buvimu su vaikais. Gyvenu mažųjų atradimais ir pasiekimais. 

 

 

 

 

Gintarė Ivanovaitė

Visą gyvenimą norėjau turėti prasmingą darbą, kuriuo galėčiau didžiuotis ir kuris man teiktų malonumą. Išmėginusi įvairias sritis, džiugesį ir ramybę atradau pradėjusi dirbti su vaikais.

Dabar kiekviena diena man tai naujas nuotykis, nauja kelionė, naujas iššūkis ir visada toks pats didelis džiaugsmas bei pasididžiavimas širdy. Manau, kad kiekviename žmoguje yra vaikas, kuris nori žaisti, tad maniškis „vidinis“ išdykėlis dabar ploja delniukais, galėdamas kasdien ugdyti, padėti, žaisti ir augti kartu su savo auklėtiniais

 

Aida Audickaitė

Esu Aida,  pradinių klasių mokytoja. Esu labai laimingas žmogus, nes didžiausia mano svajonė,  kurios siekiau jau nuo pat mažų dienų, išsipildė. Taip, aš visa širdimi troškau tapti mokytoja. 

Gyvenime vadovaujuosi taisykle – viskas yra įmanoma. Siekdama tikslo aš visuomet tikiu savimi ir žinau, kad tikėjimas tuo, ką darau, mane veda tik teisingu ir šviesiu keliu.

Su šiuo tikėjimu baigiau Lietuvos edukologijos universitetą ir pradėjau dirbti vienoje iš Vilniaus mokyklų. Į Pažinimo medį mane atvedė didžiulis noras augti tokioje aplinkoje, kuri  įkvepia.

Pedagoginį darbą dirbu jau trečius metus. Manau, kad labai svarbu dėmesį sutelkti mokymui(si) mokytis – rasti,  atsirinkti, įprasminti žinias. Skatinu mokinius ugdytis gebėjimą susidoroti su iššūkiais, savarankiškai kelti klausimus ir mąstyti.  Esu už partnerišką mokymąsi kuomet  mokytojas yra mokinio pagalbininkas tyrinėjant pasaulį, mokymosi partneris, tačiau ir autoritetas tose srityse, kuriose mokiniui nepakanka patirties ar išminties.

Vienas žymus pedagogas, klasikas J.H. Pestalocis yra rašęs „Aš nežinau nei vieno metodo ir auklėjimo meno, kuris nesiremtų paprasta mano meile vaikams. Jokio kito metodo ir nenoriu žinoti.“ Su šia mintim aš drąsiai žengiu kiekvieną dieną į mokyklą su šypsena ir didžiule meile.

 

Gita Kriščiūnienė

Mokytojas yra pavyzdys mokiniui, mokytojas yra vertybių pamatas. Kad būtum geru mokytoju, neužtenka tik mokyti. Mokytojas mokinyje turėtų pažadinti norą rinktis gėrį ir grožį. 

Dirbdama mokykloje visada stengiausi perteikti savo vertybes mokiniams. Be galo myliu savo šalį, nuostabią jos gamtą ir žmones. Su šeima daug keliaujame, turistaujame, tai galimybė kartu su vaikais PAŽINTI, GROŽĖTIS, DŽIAUGTIS, MYLĖTI. Manau, tai galima patirti ir mokykloje, kartu besimokant ir kartu atrandant. Juk mokytojas ir yra tas žmogus, kuris sunkius dalykus gali paversti lengvais.

Nuo 18 metų mokykloje pradėjau dirbti choreografe, nes kiek save atsimenu - šokis buvo visada šalia. Mokyti vaikus, su jais bendrauti man patiko, tame mačiau didelę prasmę. Baigiau Vilniaus konservatoriją ir Pedagoginį Universitetą, tad  šiandien save galiu pristatyti, kaip patirties turinčią, šokio ir pradinių klasių mokytoją.

 

Ligita Bugailikytė

Esu Ligita, dirbu popietinės grupės mokytoja bei mokytojo padėjėja. Baigiau Lietuvos Edukologijos universitetą, biologijos ir gamtamokslinio ugdymo studijas. Mokytojo profesiją pasirinkau, nes mane žavi vaikų nuoširdumas, gebėjimas džiaugtis kiekviena akimirka, didžiulis noras domėtis ir pažinti pasaulį.

Didžiuojuosi galimybe dirbti "Pažinimo medžio" mokykloje, nes joje taikomi ugdymo principai, vertybės bei šilta ir draugiška aplinka man labai patinka.

 

 

 

Rugilė Zakaraitė

Dirbti su vaikais visuomet keliauju su šypsena ir pačiu geriausiu nusiteikimu. Galimybė padėti vaikui suprasti man suteikia be galo daug džiaugsmo, tad kiekvienas vaiko žengtas žingsnis man kelia tokį džiugesį, lyg aš pati būčiau jį nuėjusi. Laisvė būti kūrybišku skatina atrasti naujus kelius mokant elementariausius matematikos veiksmus. Šis darbas yra toks, kokį pats jį susikuri, svarbiausia tikėti savimi ir kiekvienu vaiku, kurį sutinki savo kelyje.  Aš manau, kad mokytoju, geru mokytoju, gali būti tik tas, kuris yra atsidavęs šiam darbui ir dirba su meile vaikams. Tad šių savybių vedama – keliauju savo tikslo link!

Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 647 64098
El. p. info@pazinimo-medis.lt

Fabijoniškių g. 30, Vilnius
Pievų g. 4, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 610 10228
El. p. admin@pazinimo-medis.lt
© 2013-2018 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.