Mūsų darželio grupės

Mūsų ikimokyklinis-priešmokyklinis ugdymas išsiskiria savo holistiniu požiūriu į žmogųį ugdymą integruojamais humanistiniais bei valdorfo pedagogikos principais. Mūsų prioritetas yra tikrieji vaiko poreikiai.

Grupėse vyrauja medis, dirbame tik su natūraliomis priemonėmis. Žaislai bei ugdymo priemonės - taip pat visi iš natūralių medžiagų, o iš jų nemažai pagamintų mūsų pačių auklėtojų bei mamų rankomis. Gyvename mišriose grupėse pagal amžių, tačiau priešmokyklinukai kiekvieną savaitę pagal nustatytą tvarkaraštį turi pamokėles su priešmokyklinio ugdymo mokytoja. Kiekvieną savaitę, esant palankioms oro sąlygoms, einame į žygius.

Vietoje gaminame ekologišką, su meile bei šiluma ruoštą maistą. Kartu su vaikais auginame daržoves, prieskonius, žirnius bei uogas, taip pat visuomet sodiname gėles bei jomis kartu rūpinamės. 

Su vaikais kasdien dirba kompetetingi pedagogai, puikiai išmanantys savo darbą bei nuolat besitobulinantys ne tik savo darbinėje srityje, bet ir psichologijos, sveikos gyvensenos ir kitose.

Kviečiame vaikus nuo 4 metų į Verkių filialą bei vaikus nuo 3 metų į Ozo filialą!

Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 647 64098
El. p. info@pazinimo-medis.lt

Fabijoniškių g. 30, Vilnius
Pievų g. 4, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 610 10228
El. p. admin@pazinimo-medis.lt
© 2013-2018 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.