Mokykla

Šiandien "Pažinimo medis" turi jau 4 filialus (2 mokyklos ir 2 darželiai):

1. Verkių filialas - pagrindinė mokykla (1-8 klasės), ikimokyklinis-priešmokyklinis ugdymas (priimame vaikus nuo 4 metų);

2. Ozo filialas - pradinė mokykla (1-2 klasės), ikimokyklinis-priešmokyklinis ugdymas (priimame vaikus nuo 2 metų);

3. Fabijoniškių filialas - ikimokyklinis-priešmokyklinis ugdymas (priimame vaikus nuo 2 metų);

4. Jeruzalės filialas - ikimokyklinis-priešmokyklinis ugdymas (priimame vaikus nuo 2 metų).


Mokykla, kuri ugdo asmenybę!

Tai moderni iš "Namų darželio" išaugusi privati mokykla Vilniuje, kuri nuo 2012 metų veikė kaip pradinė mokykla, o nuo 2015 metų mes kviečiame vaikus jau į 1-8 klases! Mūsų mokykla išsiskiria unikaliomis ugdymo galimybėmis saugioje ir sveikoje aplinkoje.

Dirbame pagal bendrąsias programas, orientuojamės į pradinio ir pagrindinio ugdymo standartus, taikome sustiprintą anglų kalbos mokymą. Pagrindinis skirtumas ne tame, KĄ mes mokomės, bet KAIP tą darome. Organizuodami mokymosi procesą taikome naujausius ir pažangiausius mokymo metodus, stengiamės sudominti vaiką bei mokytis per praktinį patyrimą. Mūsų privačios mokyklos stiprioji pusė, kur skiriame itin didelį dėmesį - visapusiškas vaiko asmenybės ugdymas. 

Esame iniciatyvūs, dirbame iš širdies ir kūrybingai, todėl mūsų vaikai mokykloje skleidžiasi ir žydi, o mes kiekvienais metais sulaukiame vis gausesnio būrio draugų.

Maistą visuose mūsų padaliniuose gaminame patys iš sveikų, ekologiškų produktų pagal dietologų sudarytą ir Visuomenės sveikatos centro patvirtintą perspektyvinį valgiaraštį. Valgome 3 kartus per dieną: pusryčiaujame, pietaujame, valgome sočius šiltus pavakarius. 

Kviečiame prisijungti ir JUS!

Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 647 64098
El. p. info@pazinimo-medis.lt

Fabijoniškių g. 30, Vilnius
Pievų g. 4, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 610 10228
El. p. admin@pazinimo-medis.lt
© 2013-2018 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.