Istorijos paslaptys

Būrelį veda istorijos mokytojas Simonas. Daugiau apie jį galite paskaityti ČIA

Ką apie būrelį sako pats Simonas: „Istorijos paslapčių“ būrelį pradėjau vesti paskatintas noro, kad šios disciplinos vaikai mokytųsi nuo pirmųjų klasių. Noriu parodyti, kad istoriją galime mokytis įdomiai, aktyviai, žaismingai, patys ją išgyvendami, o ne tik „sausai“ kalti datas, įvykius ar žymių žmonių pavardes."

Esame įsitikinę, kad istorija yra universalus ir savitas mokslas, suteikiantis ne tik žinių, bet ir kritinį mąstymą, turimų duomenų analizę. Na, o „Istorijos paslapčių“ būrelio tikslas - suteikti tas žinias ir gebėjimus vaikams linksmai leidžiant laiką, patiems rekonstruojant istoriją ir tampant jos dalimi.

Būrelio veikloje kviečiami dalyvauti visi norintys 1-4 klasių mokiniai, kuriems istorija yra įdomus ir smalsumą žadinantis mokslas. Per ją ne tik rekonstruojama istorija, bet kiekvienas mokinys ją pats išgyvena ir patiria.

Būrelio laikas paskirstytas taip:

  • įžanga į temą,
  • pasikalbame apie tos temos aktualumą, kodėl ji svarbi mums, Lietuvai ar pasauliui,
  • pasiruošiame mūsų temai: riterių šarvų, savo šeimos herbų gamyba ir pan., 
  • ir paskutinysis etapas - pati istorijos rekonstrukcija.

Žalgirio mūšis, senovės Egipto paslaptys, Julijus Cezaris, Viduramžių dvarų gyvenimas, Barokiniai šokiai, riterių turnyrai. Tokios ir panašios veiklos, susijusios su istorijos paslaptimis, laukia mažųjų ketvirtadieniais per „Istorijos paslapčių“ būrelį.

 

Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 647 64098
El. p. info@pazinimo-medis.lt

Fabijoniškių g. 30, Vilnius
Pievų g. 4, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 610 10228
El. p. admin@pazinimo-medis.lt
© 2013-2018 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.