Ikimokyklinis/priešmokyklinis

Erika Anušauskaitė Žilinskienė (ikimokyklisnis-priešmokyklinis ugdymas)

„Visa ko pradžia, man atrodo, yra ten toli vaikystėje, kur žmogus pirmą kartą supranta, kad pasaulyje jis gyvena ne vienas, kad jo rankos ir širdis privalo kam nors padėti, ką nors pridengti, kad jis privalo būti žmogumi (...)“.

Darželis yra neatsiejama vaikystės dalis. Darželyje jaučiuosi kaip tikruose namuose – jaukiai, saugiai, ramiai... Tą ir siekiu sukurti vaikam – gerus vaikystės namus, kuriuose vaikas išgyventų tikrąją vaikystę, jaustųsi saugus, laisvas, mylimas.

Pirmoji pedagogė – svarbiausia vaiko ugdyme. Tad pedagogo asmeninės savybės yra stiprus poveikis vaiko ugdymui ir savijautai. Kuriu kuo palankesnę aplinką, kad vaikas mane, kaip pedagogę, matytų motyvuotą, empatišką, sąžiningą, išmintingą, bendradarbiaujančią ir augančią. Mano savybės, kaip atsakingumas, atvirumas, drąsa, kūrybiškumas, nuoširdumas, atjauta yra stiprios savybės, kurios vaikui padeda su manimi jaustis saugiai, ramiai ir laimingai. Šis darbas skatina ir motyvuoja atiduoti save ir sėkmingai žygiuoti savo gyvenimo pašaukimo keliu. Džiaugiuosi, kad galiu prisidėti prie Jūsų vaikų augimo „Pažinimo medyje“.

 

 

Daiva Klimienė (ikimokyklinis-priešmokyklinis ugdymas)

Viena iš žmogaus laimės sąlygų - rasti savo pašaukimą. Visi turime tam tikrą prigimtį. Vaikystėje svajojau užaugusi dirbti su vaikais. Esu laiminga, nes mano svajonė išsipildė. Žinau ir suvokiu, ką noriu ir turiu veikti gyvenime, kaip realizuoti save. Esu ugdytoja, auklėtoja, mokytoja, kuriai svarbi vaikystė, vaiko jausmai, emocijos, žaidimai. Kiekvieną dieną mėgaujuosi buvimu su vaikais. Gyvenu savo mažųjų auklėtinių atradimais ir pasiekimais. 

 

 

 

 

Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 647 64098
El. p. info@pazinimo-medis.lt

Fabijoniškių g. 30, Vilnius
Pievų g. 4, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 610 10228
El. p. admin@pazinimo-medis.lt
© 2013-2019 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.