Ikimokyklinis/ priešmokyklinis

Auklėtoja Gita Žaliukienė

Visada žinojau, kad noriu dirbti su vaikais. Nes tik jie gali išmokyti suaugusįjį trijų pagrindinių dalykų: džiaugtis be jokios priežasties, visuomet  būti kuo nors užsiėmusį ir iš visų jiėgų siekti to, ko trokšti. Ir labai gali būti, kad šie jų gebėjimai ir daro žmogų laimingu.

Būnant kartu su jais labai dažnai pasijunti ir supranti, kad esi tikrai ten, kur trokšti būti. Nes niekas kitas neturi tiek daug svajonių ir nuoširdumo kaip vaikai. Štai todėl aš čia, su geriausiais sėkmės treneriais. O kad jie neprarastų savo gėbėjimų, visuomet stengiuos juos išklausyti, išgirsti ir suprasti.

Pati baigiau Vilniaus kolegiją, įgydama ten ikimokyklinio ugdymo bei namų mokytojos specialybę, vėliau žinias tobulinau Vilniaus edukologijos universitete, individualios psichologijos institute.

Be galo patinka kalnai, gamta, mėgstu keliauti. Auginu dvi nuostabias mergytes.

 

 

Auklėtoja Gintarė Ivanovaitė

Visą gyvenimą norėjau turėti prasmingą darbą, kuriuo galėčiau didžiuotis ir kuris man teiktų malonumą. Išmėginusi įvairias sritis, džiugesį ir ramybę atradau pradėjusi dirbti su vaikais.

Dabar kiekviena diena man tai naujas nuotykis, nauja kelionė, naujas iššūkis ir visada toks pats didelis džiaugsmas bei pasididžiavimas širdy. Manau, kad kiekviename žmoguje yra vaikas, kuris nori žaisti, tad maniškis „vidinis“ išdykėlis dabar ploja delniukais, galėdamas kasdien ugdyti, padėti, žaisti ir augti kartu su savo auklėtiniais.

 

 

 

 

 

Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 647 64098
El. p. info@pazinimo-medis.lt

Fabijoniškių g. 30, Vilnius
Pievų g. 4, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 610 10228
El. p. admin@pazinimo-medis.lt
© 2013-2018 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.