Darželis Jeruzalėje
Jeruzalės filialo kuratorė bei auklėtoja Živilė Klebauskienė ir auklėtoja Rūta Jurienė
 
Į „Namų darželį“ mudvi atėjom prieš  10 metų, kai jo kūrimo idėja dar tik sklandė ore.

Daug svajojom  ir ieškojom tiesos. Tas įdirbis davė stiprų impulsą visam gyvenimui. Artimai bendraudamos nuo pat pirmųjų veiklos dienų, einam vienu keliu ir jaučiam, kad pastangos brandina mus pačias ir duoda vaisių, dėl to norim augti toliau.

Kuriamos tradicijos, ritualai, atmosfera, vaikų ir tėvų nuotaikos – didžiausias turtas. Buvimas čia mums išties reiškia buvimą namie ir galimybę dar kartą išgyventi vaikystę.

 

 

Auklėtoja Elvira Juchnevič

Baigiau Vilniaus Edukologijos Universitetą, dirbti su vaikai pradėjau nuo 2014 m.

Tikiu, kad patirties dirbant su vaikais turiu. Esu pedagogė, kuri mažuosius bičiulius ugdo per pavyzdį ir šventai tikiu, kad tai geriausia metodika norint, kad vaikas įsisavintų geriausias savybes. "Vaikai - tai gyvi laiškai, siunčiami į ateitį, kurios mes nematysime" (N. Postman), todėl mano siekiamybė – padėti vaikui sukurti gražius, darnius vaikystės prisiminimus per patirtį bei pasikloti tvirtą pamatą tolimesniam keliui.

 

 

 

Auklėtoja Irma Javaišienė

Baigiau Vilniaus Edukologijos Universitetą, dirbti pradėjau 1993m.

Manau, patirtį dirbti su vaikais turiu. Esu atsakinga, darbšti, sąžininga ir rimtai į darbą žiūrinti pedagogė. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Savo planus stengiuosi įgyvendinti  laiku. Vertinu paprastumą, žmogiškumą ir atvirumą bendraujant. Nepatinka skubantys žmonės.

 

 

 

 

Auklėtoja Justina Lelėnaitė

Nors ,,Namų darželyje“ dirbu sąlyginai dar neilgai, tačiau labai pamilau darbą jame. Nuo pirmosios darbo dienos supratau, jog mano vieta yra čia. Čia jaučiuosi lyg namuose, kuriuose jauku ir gera.

Mažiesiems draugams stengiuosi būti teisingu pavyzdžiu. Vaiko auklėjimas man yra be galo svarbus, daug atsakomybės bei meilės reikalaujantis darbas.

Didžiausią dėmesį skiriu saugumui, fizinei, psichinei ir emocinei aplinkai, kurioje vaikas praleidžia visą dieną. Čia mes augame ir mokomės vieni iš kitų.

 

Auklėtoja Vaiva Pikūnienė

Nuo mažens patikdavo žaisti darželio auklėtoją ir visada svajojau ja tapti.   

Mano darbas su vaikais prasidėjo dar paauglystėje, kai padėdavau priźiūrėti mažuosius. Pajutau, kad negaliu praeiti pro vaikus jų neužkalbinus, jiems nenusišypsojus.

Taigi šį darbą pasirinkau neatsitiktinai, nes būti tarp vaikų man yra didžiulė laimė.

 

 

 

 

Auklėtoja Akvilė Bartkutė

Tik dirbdama darželyje suvokiau, kokia tai didelė dovana - darbas su vaikais.

Gyventi, stebėtis, žaisti, mokytis, pamatyti stebuklus, kurti, džiaugtis galime tik greta vaikų ir kartu su jais. Atrasti atsakymus į kebliausius gyvenimo klausimus, pasisemti išminties daug dažniau galime iš šių, didelių dalykų saugotojų, vaikų.  Jie netiesiogiai duoda užuominas ir nuorodas ką, kaip ir kada daryti. Esu tiek laiminga, kiek galiu mylėti, dalintis, augti ir būti apdovanojama vaikų šypsenomis.

Todėl ir buvimas čia, kartu su vaikais, daro mano būtį prasmingesne.

 

 

Šokių mokytoja Rūta Krivickaitė

Šokti pradėjau nuo ketverių metų. Laisvalaikiu šoku argentinietišką tango, liaudies šokius.

Su vaikais dirbu nuo pirmojo studijų kurso. Teko vesti šokių būrelius mokyklose ir darželiuose. Stengiuosi vaikams šokį pateikti kuo įdomiau: per žaidimą, lavinimosi pratimus ir kt.

Labai džiaugiuosi turėdama galimybę padirbėti su „Namų darželio“ vaikučiais. Apšilimui taikysime choreografinius pratimus, taikysime saviraišką judesiu.Vaikai ne tik judės, bet ir ugdys savo klausos, ritmiškumo įgūdžius. Kartu smagiai leisime laiką.

 

 

Dailės ir technologijų mokytojas Kęstutis Kriaučionis

Sveiki!

Esu dailės ir technologijų mokytojas. Tvirtai žinau, kad kūryba, naujų idėjų paieškos bei jų realizavimas yra didžiausia mano aistra ir viena iš gyvenimo prasmių. O noras perduoti sukauptas žinias vaikams paskatino mane pasirinkti dailės studijas Vilniaus pedagoginiame universitete. Po studijų dirbau Lietuvos ir Prancuzijos švietimo sistemose. Darbo metu įgijau organizacinės patirties, lankstumo, prisitaikymo prie įvairių situacijų, gebėjimo bendrauti su skirtingo amžiaus ir skirtingų kultūrų žmonėmis.

Didžiausią atramą ir kūrybinį polėkį randu gamtoje, muzikoje ir žmonėse, tai mane įkvepia ir moko harmonijos. 

Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 647 64098
El. p. info@pazinimo-medis.lt

Fabijoniškių g. 30, Vilnius
Pievų g. 4, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 610 10228
El. p. admin@pazinimo-medis.lt
© 2013-2018 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.