Darželis Fabijoniškėse

Fabijoniškių filialo kuratorė bei auklėtoja Audronė Jautakienė

Pagarba augančiam žmogui – tokia nuostata vadovaujuosi būdama su vaikais. Manau, kad svarbu jiems netrukdyti patirti ir pažinti. Suteikti pagalbą tada, kai jos iš tiesų reikia. Leisti patiems priimti sprendimus. Įsiklausyti į kiekvieną vaiką ir suprasti, ką jis nori pasakyti. Tai nėra taip paprasta.

Per dieną mūsų namuose – grupėje įvyksta tiek daug visko... Mes kartu su vaikais kuriame savo dieną vis kitokią. Tai procesas, pilnas atradimų. Jis tiesiog įtraukia. Man labai įdomu.

 

 

 

 

Auklėtoja Edita Petrauskienė

Savo kelią pradėjau jau žinodama, kad dirbsiu su vaikais. Dar nebuvo aišku, kokią specialybę pasirinksiu, o jau teko globoti, saugoti, auginti. Kadangi nuo mažų dienų domėjausi muzika, norėjosi tobulėti šioje srityje, natūraliai gavosi, kad šią specialybę ir rinkausi. Muzikos pedagogikos žinias taikau ir šiandien. Džiaugiuosi kiekviena diena praleista su vaikais, tai neįkainojama patirtis. Augu kartu su jais, mokausi ir dalinuosi viskuo, ką turiu.

 

 

 

Auklėtoja Justina Veržinskaja 

Vaikystė - tai be galo jautrus, svarbus bei daug lemiantis žmogaus gyvenimo etapas. Mažas žmogutis per pirmus 6 savo gyvenimo metus išgyvena vienus iš svarbiausių savo gyvenimo akimirkų: pirmi žengti žingsniai, pieniniai dantukai, pirmi žodžiai, pirmi darželio draugai, simpatijos, vaikiški konfliktai ir nesėkmės, pirmos baimės...

Mes suaugę esame atsakingi už tai, kad mažieji augtų saugioje aplinkoje, kurioje jie galėtų visą tai patirti, o mes tuo pačiu galime išmokti to vaikiško sugebėjimo džiaugtis paprastais mažais dalykais, kurie sukelia plačiausias vaikų šypsenas.

Labai džiaugiuosi atradusi „Namų darželį“. Esu dirbusi su mokyklinio amžiaus vaikais, su paaugliais, tačiau save atradau dirbdama su darželinukais. Čia jaučiuosi galinti duoti daug šilumos, pozityvumo, žinių bei saugumo, kurių prireikia mažiesiems. Pati sau esu labai reikli ir stengiuosi būti pavyzdžiu mažiesiems draugams. Esu humanistinės psichologijos šalininkė, mano manymu, kiekvienas žmogus turi savyje daug unikalumo ir gerumo, tik tam atrasti reikia tinkamos skatinančios aplinkos, būtent tai ir stengiuosi daryti darželyje - kurti vaikams saugią, šiltą aplinką, kurioje būtų smagu tyrinėti ir išmokti. O aš mokausi kartu su jais :)

Auklėtoja Laima Tulabaitė-Malijonienė

Visada maniau, kad vaikai - tai brangiausia, ką turime, dėl ko gyvename, dėl ko šypsomės ir verkiame. Dėl jų visada turime ką apkabinti, priglausti ir mylėti.. Šiuo džiaugsmu kartu su tėveliais galiu pasidalinti ir aš. Darbas su vaikais man atveria visas galimybes augti, tobulėti ir prisiminti, kaip reikia džiaugtis mažais ir paprastais dalykais. Ir nors ne visada būna lengva, visas klaidas ir nesėkmes atperka vaikų šypsenos, apkabinimas ir šnabždesys į ausį „Aš tave myliu...“ :)

 

 

 

Auklėtoja Rimgailė Ivaškevičiūtė

Su vaikais dirbu 13 metų.

Gyvenu vedama širdies, nes ji niekada neklysta. Taip atradau „Namu darželį", kuriame darbas - lyg namai, o namuose - šeima. Šeimoje - mokykla ir augimas.

Kuriame bendruomenę, kurioje kiekvenas išgirstas savo eiškojime ir abejonėse. Kartu lengviau augti meilėje.

 

 

 

 

 

Auklėtoja Ignė Paukštienė

Vaikystėje darželio auklėtoja, auklė bei pradinių klasių mokytoja buvo mano svajonių profesijos. Atėjus laikui pasirinkti, kur stoti, nedvejodama pasirinkau ikimokyklinio ugdymo pedagogikos kursą. Šiandien dirbu darbą,  kurio į nieką nekeisčiau. Man tiesiog patinka būti tarp vaikų, įdomu stebėti, kaip jie auga, gera padėti jiems pažinti pasaulį, kartu patirti atradimo džiaugsmą. Mano tikslas būti pavyzdžiu ir siekti, kad diena darželyje būtų gera, prasminga, o vaikai - laimingi. Esu auklėtoja ir tuo labai džiaugiuosi,  o pats didžiausias įvertinimas man yra nuoširdi vaiko šypsena ir pasitikėjimas.

 

 

Šokių mokytoja Rūta Krivickaitė

Šokti pradėjau nuo ketverių metų. Laisvalaikiu šoku argentinietišką tango, liaudies šokius.

Su vaikais dirbu nuo pirmojo studijų kurso. Teko vesti šokių būrelius mokyklose ir darželiuose. Stengiuosi vaikams šokį pateikti kuo įdomiau: per žaidimą, lavinimosi pratimus ir kt.

Labai džiaugiuosi turėdama galimybę padirbėti su „Namų darželio“ vaikučiais. Apšilimui taikysime choreografinius pratimus, taikysime saviraišką judesiu.Vaikai ne tik judės, bet ir ugdys savo klausos, ritmiškumo įgūdžius. Kartu smagiai leisime laiką.

 

 

Dailės ir technologijų mokytojas Kęstutis Kriaučionis

Sveiki!

Esu dailės ir technologijų mokytojas. Tvirtai žinau, kad kūryba, naujų idėjų paieškos bei jų realizavimas yra didžiausia mano aistra ir viena iš gyvenimo prasmių. O noras perduoti sukauptas žinias vaikams paskatino mane pasirinkti dailės studijas Vilniaus pedagoginiame universitete. Po studijų dirbau Lietuvos ir Prancuzijos švietimo sistemose. Darbo metu įgijau organizacinės patirties, lankstumo, prisitaikymo prie įvairių situacijų, gebėjimo bendrauti su skirtingo amžiaus ir skirtingų kultūrų žmonėmis.

Didžiausią atramą ir kūrybinį polėkį randu gamtoje, muzikoje ir žmonėse, tai mane įkvepia ir moko harmonijos. 

Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 647 64098
El. p. info@pazinimo-medis.lt

Fabijoniškių g. 30, Vilnius
Pievų g. 4, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 610 10228
El. p. admin@pazinimo-medis.lt
© 2013-2018 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.