Bendradarbiavimas su tėveliais

Kaip mes bendradarbiaujame su tėveliais?

  • „Kūrybinės dirbtuvės“. Organizuojame bendras „kūrybines dirbtuves“ su tėveliais, kurių metu gaminamės žaislus, ruošiamės renginiams, generuojame idėjų lietų mokyklai aktualiais kasdieniais ar strateginio vystymo klausimais. Kartu kuriame mokyklą savo vaikams ir tai mus visus labai įkvepia!
  • Individualūs pokalbiai. Mokytojos visuomet skiria laiko individualiems pokalbiams su tėvais. Individualių pokalbių metu aptariami vaiko pasiekimai, savijauta, pasidalinama informacija, kaip vaikas jaučiasi namuose, kaip – pamokose, kaip jam sekasi mokytis, bendrauti  su klasės draugais, mokytojomis. Numatomi pedagoginiai uždaviniai, sutariama dėl vieningų veiksmų vaiko atžvilgiu.
  • Bendri klasės tėvų susirinkimai. Vyksta kartą per 1-2 mėn. Jų metu mokytojos pristato bendrus klasės pasiekimus, nuotaikas, kas vaikams sunku, kas – lengva. Vyksta pasiruošimas šventėms, išvykoms, derinami organizaciniai klausimai.
  • Bendros šventės.  Į daugumą švenčių kviečiame ir tėvelius, kad kartu kurtume bendruomenės, priklausymo didelei jungtinei šeimai jausmą. Į kai kurias šventes tėveliai atvyksta kaip svečiai, o kai kuriose dalyvauja kaip pilnaverčiai dalyviai, įskaitant ir pasiruošimą joms. Tokiu būdu šventė įgauna kitą svorį, vertę, susitiprinami tarpusavio ir šeimos ryšiai.
  • Bendros išvykos. Į visas bendras išvykas kviečiame ir tėvelius – jūsų pagalba garantuoja didesnį vaikų saugumą, o jūsų dalyvavimas stiprina bendrumo jausmą. 
  • Pamokų pravedimas. Kviečiame tėvelius į klasės valandėles, kuriose jie gali pristatyti savo profesijas arba išbandyti savo jėgas vesdami pamoką. Taip tėveliai išbando save, geriau suvokia, kas vyksta pamokų metu, vaikai susipažįsta su kitų vaikų tėveliais, skirtingomis profesijomis, išgyvena pasididžiavimą savo gimdytojais.
Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Tel. 8 647 64098, 8 652 03099
El. p. info@pazinimo-medis.lt
© 2013-2018 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.