Bendradarbiavimas su tėveliais

Kaip mes bendradarbiaujame su tėveliais?

  • „Kūrybinės dirbtuvės“. Organizuojame bendras „kūrybines dirbtuves“ su tėveliais, kurių metu gaminamės žaislus, ruošiamės renginiams, generuojame idėjų lietų mokyklai aktualiais kasdieniais ar strateginio vystymo klausimais. Kartu kuriame ugdymo įstaigą savo vaikams ir tai mus visus labai įkvepia!
  • Individualūs pokalbiai. Mokytojos bei auklėtojos visuomet skiria laiko individualiems pokalbiams su tėvais. Individualių pokalbių metu aptariami vaiko pasiekimai, savijauta, pasidalinama informacija, kaip vaikas jaučiasi namuose, kaip – pamokose, kaip jam sekasi tobulėti, mokytis, bendrauti  su klasės draugais, mokytojomis/auklėtojomis. Numatomi pedagoginiai uždaviniai, sutariama dėl vieningų veiksmų vaiko atžvilgiu.
  • Tėvų susirinkimai. Jų metu pedagogai pristato bendrus pasiekimus, nuotaikas, kas vaikams sunku, kas – lengva. Vyksta pasiruošimas šventėms, išvykoms, derinami organizaciniai klausimai.
  • Bendros šventės.  Į daugumą švenčių kviečiame ir tėvelius, kad kartu kurtume bendruomenės, priklausymo didelei jungtinei šeimai jausmą. Į kai kurias šventes tėveliai atvyksta kaip svečiai, o kai kuriose dalyvauja kaip pilnaverčiai dalyviai, įskaitant ir pasiruošimą joms. Tokiu būdu šventė įgauna kitą svorį, vertę, susitiprinami tarpusavio ir šeimos ryšiai.
  • Bendros išvykos. Į visas bendras išvykas kviečiame ir tėvelius – jūsų pagalba garantuoja didesnį vaikų saugumą, o jūsų dalyvavimas stiprina bendrumo jausmą. 
  • Pamokų pravedimas. Kviečiame tėvelius į svečius, kuomet jie gali pristatyti savo profesijas arba išbandyti savo jėgas vesdami pamoką, skaitydami ryto skaitinius. Taip tėveliai išbando save, vaikai susipažįsta su kitų vaikų tėveliais, skirtingomis profesijomis, išgyvena pasididžiavimą savo gimdytojais.
Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 647 64098
El. p. info@pazinimo-medis.lt

Fabijoniškių g. 30, Vilnius
Pievų g. 4, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 610 10228
El. p. admin@pazinimo-medis.lt
© 2013-2019 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.