Apie mus

Mokykla, kuri ugdo asmenybę!

Pagrindinė mokykla "Pažinimo medis" yra moderni iš "Namų darželio" išaugusi privati mokykla Vilniuje, kuri nuo 2012 metų veikė kaip pradinė mokykla, o nuo 2015 metų mes kviečiame vaikus jau į 1-8 klases! Mūsų mokykla išsiskiria unikaliomis ugdymo galimybėmis saugioje ir sveikoje aplinkoje. Taip turime ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo grupes, į kurias kviečiame vaikus nuo 2 metų.

Dirbame pagal bendrąsias programas, orientuojamės į pradinio ir pagrindinio ugdymo standartus, taikome sustiprintą anglų kalbos mokymą. Pagrindinis skirtumas ne tame, KĄ mes mokomės, bet KAIP tą darome. Organizuodami mokymosi procesą taikome naujausius ir pažangiausius mokymo metodus, stengiamės sudominti vaiką bei mokytis per praktinį patyrimą. Mūsų privačios mokyklos stiprioji pusė, kur skiriame itin didelį dėmesį - visapusiškas vaiko asmenybės ugdymas. 

Esame iniciatyvūs, dirbame iš širdies ir kūrybingai, todėl mūsų vaikai mokykloje skleidžiasi ir žydi, o mes kiekvienais metais sulaukiame vis gausesnio būrio draugų.

Kviečiame prisijungti ir JUS!

Nuo 2017 m. rugsėjo 1-osios Vilniuje atidarytas naujas darželio-pradinės mokyklos  filialas, adresu Ozo g. 37, Vilnius. 

 

Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Tel. 8 647 64098, 8 652 03099
El. p. info@pazinimo-medis.lt
© 2013-2018 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.