Mokytojos miške
2014-08-27 10:42:38

Rugpjūčio 23-25 dienomis „Namų darželis“ ir Pradinės mokyklos „Pažinimo medis“ kolektyvai tobulinosi Druskininkuose vykusiuose mokymuose. Šiuose mokymuose pedagogės išplėtė ne tik žinojimą apie save, tačiau dirbo komandose, kuriose atrado ar iš naujo pažino viena kitą.

Tiek „Namų darželiuose“, tiek Pradinėje mokykloje  dirbame tikėdami, jog tikro ir konkretaus patyrimo gauname tik per kontaktą, santykį su savimi, kitu ir aplinka, per tikrą išgyventą ir išjaustą patirtį, todėl šie mokymai buvo kupini praktikos ir išbandymų.

Visus metus sklandė gandas, jog savęs pažinimas vyks miškuose, todėl laukėme jų su didžiuliu jauduliu. Gandai gandais, bet jie šiaip sau neatsiranda- patogius batus pasiimti reikėjo ne šiaip sau! Vieną mokymų dieną praleidome Dzūkijos miškuose, kuriuose turėjome komandinius išbandymus. Tikros kareiviškos trasos nešant vandenį šalmuose nenaudojant rankų ir vedant nematantį draugą, kareiviški gelbėjimosi mazgai, užduotys, skirtingi būdai uždegti ugnį, palapinsiausčių priedangos nuo audrų ir lietaus- tik skamba labai pavojingai ir vyriškai, tačiau 20 moterų vienos kitas palaikydamos visas baisias užduotis įveikė ir įvykdė kuo puikiausiai! Žinote, smagiausia yra tai, kad dažniausiai fizinių užduočių įgyvendinimui reikia logiškų ir dažnai neįprastų sprendimų.

Mūsų darbe dažnai pasitaiko sudėtingų situacijų, kurių metu yra svarbūs ne tik įgūdžiai, bei asmeninės savybės, tačiau ir pasiruošimas netikėtoms situacijoms. Išbandėme save netikėtose, sudėtingose situacijose, kurios toli gražu nė nepanašėjo į žaidimą ar vaidinimą. Tai buvo tikrai ir daugiaprasmės padėtys, tačiau žinodamos, kad mūsų tikslas yra vaiko ugdymas, ieškojome geriausių išeičių, sprendimų tose iššūkių kupinose situacijose.

Su kokiu jausmu grįžome? Įkvėpimas, motyvacija ir idėjos naujiems darbams, jaukumas komandoje, džiaugsmas širdyje, ramybė ir atsipalaidavimas ne tik kūniškas, bet ir dvasiškas, buvimas savimi- buvo pagrindiniai dalykai įvardinti šių mokymų dalyvių.

Šiais metais mūsų mokykloje pradeda dirbti 3 nauji žmonės: mokytojos Violeta ir Gražina, bei popamokinės grupės mokytoja Danielė. Visos mokytojos jau pradėjo bendrus darbus ir  laukia mokinių sugrįžtančių į ne tik išoriškai, bet ir dvasiškai atsinaujinusią mokyklą!

Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 647 64098
El. p. info@pazinimo-medis.lt

Fabijoniškių g. 30, Vilnius
Pievų g. 4, Vilnius
Kontaktai šiems filialams:
Tel. 8 610 10228
El. p. admin@pazinimo-medis.lt
© 2013-2018 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.