Moksleivio pažymėjimo užsakymas
2017-09-13 09:01:33

Mieli tėveliai,

Informuojame, kad mūsų mokykla sudarė tarpusavio bendradarbiavimo sutartį su VšĮ „Švietimo standartas“, kurios pagrindu moksleiviai gali užsisakyti elektroninį mokinio pažymėjimą.

Į elektroninį mokinio pažymėjimą integruotas viešojo transporto bilietas. Su juo taikoma net 20% nuolaida kelionėms traukiniu. Pažymėjimas suteikia ir kitų moksleiviams aktualių nuolaidų.

Pažymėjimas yra Valstybinės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos patvirtintas, Švietimo ir mokslo ministerijos teisės aktais reglamentuojamas oficialus mokinio dokumentas su nuotrauka ir asmens duomenimis.

Pažymėjimą užsisakyti galite interneto tinklapyje http://www.moksleiviopazymejimas.lt.

EMP kaina nustatytam laikotarpiui – 5,79 EUR. Galioja nuo 1-4 metų laikotarpiu, priklausomai nuo klasės, kurioje mokosi moksleivis. Pažymėjimas išduodamas 1-4 klasėje, 5-8, 9-10 arba I-II gimnazijos ir 11-12 arba III-IV gimnazijos.  Jeigu mokinys pameta pažymėjimą, naujo gamyba kainuoja tiek pat.

Užsakyti ir pagaminti elektroniniai mokinio pažymėjimai yra išduodami mokykloje.

Kontaktai:
Mus rasite:

Verkių g. 37, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Tel. 8 652 03099
El. p. admin@ugdymoprojektai.lt

Skambinkite, rašykite mums dėl individualaus susitikimo - jo metu papasakosime daugiau apie mokyklą "Pažinimo medis", atsakysime į Jūsų klausimus. Lauksime Jūsų svečiuose!

© 2013-2017 Pažinimo medis. Visos teisės saugomos įstatymo.